Президентський рейтинг Олега Ляшка зростає через його активну позицію по болючому для українців питанню
Президентський рейтинг Олега Ляшка зростає через його активну позицію по болючому для українців питанню комунальних тарифів.

 

 Таку думку в ефірі Прямого каналу висловила політичний експерт Яніна Соколовська.

«Я розумію, чому в цій ситуації зростає президентський рейтинг Ляшка, а у його президентській кампанії відбувся прорив. Він робить конкретні речі.

Бореться з підвищенням тарифів, виступає за скасування посади прем’єр-міністра та наближення влади до народу… Але головне – бореться за гаманець кожного українця і пом’якшення тих санкцій і тарифів, які проти українців запроваджує МВФ», – сказала експерт.

Млява позиція українського уряду по кричущих для людей питаннях лише підкреслює налаштованість Олега Ляшка на конкретну роботу в країні та вирішення актуальних проблем, зауважила Я. Соколовська. «Розумію, чому такі заяви стають популярними серед українців.

Політикам треба більш конкретно себе поводити, треба називати речі такими, якими вони є», – підкреслила експерт.Создан 09 ноя 2018Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.