Запорізька команда радикалів намагається вирішити кожну проблему з якою до них звертаються мешканці міста та області
У Запорізький штаб Радикальної партії Олега Ляшка людський потік йде кожного дня з самого ранку. Люди звертаються з різними проблемами, які у них не виходить вирішити самостійно. У справу допомоги включаються радикальні партійці та активісти. Є в Запорізькій радикальної команді медики і лікарі, що заслужили довіру пацієнтів своїм професіоналізмом. Незважаючи на складні зверненнях, вирішувати медичні питання запоріжців особливо допомагає головний лікар міської багатопрофільної клінічної лікарні № 9 Кирило Нерянов. Команда членів Радикальної партії Олега Ляшка тільки 9 міської лікарні, налічує вже понад 40 партійців. Це лікарі, медстестри і обслуговуючий персонал, люди які щодня рятують життя запорожців.
Не так давно в обласну приймальню РПЛ, звернулася літня мешканка Запоріжжя Ольга Стефаненко, яка потребувала декілька негайних складних операцій. Після вирішення комунікаційних питань і консультацій лікарів 9 міської лікарні , на наступний день вона вже була прооперована, а через тиждень пішла на поправку. Після цого, вона вирішила втупити до лав Запорізької радикальної команди Олега Ляшка!
Молода дівчина Ірина, також звернулася за допомогою в Радикальну партію Олега Ляшка. Їй було потрібно складне лікування руки, медики інших медичних установ не могли допомогти Ірині. Завдяки втручанню радикалів, Ірину оглянули провідні хірурги 9 міської лікарні , а своєчасне втручання і лікування дало свій позитивний результат.
Завдяки підтримці Радикальної партії Олега Ляшка, 60-річний житель Запоріжжя сьогодні може ходити, забувши про страшні болях і муках. Володимир Григорович Міняйло, пацієнт Запорізької обласної клінічної лікарні, зараз відновлюється після складної операції із заміни тазостегнового суглоба. Багато років він усіма можливими способами намагався перемогти хворобу, але захворювання тільки прогресувало. Щоб знову стати на ноги йому необхідна була складна операція - ендопротезування.
Володимир Григорович звернувся до РПЛ, де допомогли добитися беслатного і кваліфікованого лікування. Володимир Григорович був госпіталізований в клініку ортопедії, артрології і спортивної травми Запорізької обласної лікарні. Після операції, Володимир Григорович почувається набагато краще і впевнено йде на поправку. Зараз він активно займається з реабілітологом, розробляє кінцівки, поки ходить з милицями, але скоро буде вільно рухатися і без них. Він, водій-далекобійник зі стажем, порівнює людський організм з механізмом автомобіля і жартує, що ортопеди обллікарні провели йому «заміну кульової опори».
Також Володимир Григорович вдячний радикалам і захоплюється професіоналізмом і злагодженою роботою лікарів: «Я довго мучився від болю в суглобах і зрозумів, що тягнути далі нікуди, інакше я залишуся інвалідом. Я з величезною вдячністю звертаюся до всіх, хто надав мені допомогу і сприяння у вирішенні моїх проблем зі здоров'ям, кажу спасибі всім, хто є частиною радикальної команди і всім лікарям!» Подібних прикладів дуже багато, запорізька команда радикалів не стоїть осторонь, а намагається вирішити кожну проблему з якою до них звертаються мешканці міста та області.
Керівник Запорізької територіальної організації РПЛ Роман Каліш, вникає у кожну найменшу проблему і разом з провідними юристами та активістами партії вирішують питання запорожців. Звернутися зі своїми питаннями та пропозиціями, ви можете в Запорізьку територіальну організацію РПЛ за адресою: вул. Св. Миколая 6.


Создан 26 июл 2018Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.