Дорога на Біленьке: зроблено!
Трикілометрову ділянку від Запоріжжя до села Біленьке місцеві жителі сьогодні називають «автобаном». Але такою вона стала лише віднедавна. До липня цього року це був доволі «вбитий» шлях місцевого значення, на яких транспорт місцевих жителів втрачав підвіску. Дорогу зруйнували велетенські фури. Жителі розташованих вздовж траси сел, у яких буквально на очах асфальтове покриття перетворювалося на «танкодром», від відчаю навіть перекривали рух по цій дорозі для вантажного транспорту, пропускаючи лише легковики та маршрутки.
- Фури йдуть з ранку до ночі, повні. За півроку вони розбили всю дорогу. Нам, місцевим жителям, неможливо стало проїхати в своєму селі через ями, в яких ми розбиваємо свій автотранспорт, - скаржились доведені до відчаю селяни. Люди звернулися до депутатів Радикальної партії, оскільки саме вони регулярно відстоюють інтереси своїх виборців в округах.
Голова фракції РПЛ в облраді Юрій Ружин горою став на захист інтересів своїх виборців. Він привернув до цієї проблеми увагу місцевої влади, та разом з радикальною командою розпочав спільний з ОДА процес перемовин з керівництвом «Нібулону». Депутатам та керівникам області вдалося переконати «нібулонівців», аби ті взяли на себе соціальну відповідальність та позбавили населення Біленьківської та Розумовської громад від хвилювань щодо стану шляху.
Під контролем влади та депутатів Радикальної партії минулого року було зроблено ямковий ремонт цієї дороги, а в цьому липні – вже повна заміна асфальтового покриття на найпроблемнішій ділянці протяжністю 3 кілометри, на що витрачено майже 4,5 тис. тон високоякісного асфальту. На неї нанесена розмітка, а також збудовано 2 автобусні зупинки. Дорогу, яка коштувала 23 мільйони гривень, та якою щодня користуються більш ніж 15 тисяч жителів району та дачники з Запоріжжя, уклали з додержанням сучасних стандартів фахівці турецької компанії «Онур».
«Запорізька область – в трійці лідерів України з кількості внутрішньообласних доріг. Наразі ми беремо участь у відновленні доріг місцевого значення. Кошти на це з’явилися як результат експерименту, коли за рішенням Верховної Ради надлишки митних зборів спрямували на фінансування ремонту шляхів. Експеримент виявився вдалим. Дякуючи тому, що останнім часом в Запорізьку область почали повертатися великі підприємства, які були зареєстровані в інших регіонах, справи з фінансуванням доріг поліпшились, і ми це бачимо на власні очі. Зокрема, на цій ділянці до Біленького, яка є дуже важливою для людей, які тут живуть», - каже депутат обласної ради від РПЛ Юрій Ружин.
Але проблему цієї траси, на жаль, поки що не можна вважати повністю вирішеною. Тепер, після того, як дорогу відбудували наново, депутати від Радикальної партії вимагають прибрати з неї фури з великою вагою. Цим шляхом продовжують щоденно курсувати вантажівки вагою 40-60 тон, тоді як ця дорога розрахована на автомобілі вагою до 24 тон. І вирішення цього принципового питання депутати Запорізької облради від Радикальної партіі вважають своїм наступним першочерговим завданням.


Создан 26 июл 2018Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.