Здоров'я дітей – найцінніше, що ми маємо!
Його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я треба загартовувати та зберігати змалечку. Це розуміє кожний, і в цьому переконаний депутат Запорізької обласної ради від фракції РПЛ Роман Кузьменко. Саме він ініціював акцію для 280 дітей, які живуть в селах двох громад його територіального округу. Домовившись з керівництвом спортивного комплексу «FitHaus», Роман Олександрович влаштував для сільської малечі одну з найулюбленіших літніх розваг – поїздку до аквапарку ".
Варто відзначити, що турботу про дітлахів Біленьківської та Долинської громад депутат Радикальної партії Ляшка Кузьменко виявляє не вперше. Минулоріч Роман Кузьменко влаштував безкоштовний відпочинок в цьому ж аквапарку для 105 дітей. «Наша команда переконана, що формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, наших переваг, переконань і світоглядів. Діти - це наше майбутнє. І нехай найщасливіший період свого життя вони проведуть із користю та яскравими емоціями!», - каже Роман Кузьменко.


Создан 26 июл 2018Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.