Запорізькі радикали взяли під контроль відновлення водопосточання у місті Оріхів
У прямому ефірі одного з центральних телеканалів до лідера Радикальної партії Олега Ляшка звернувся мешканець міста Оріхів Запорізької області Олександр Котов з проханням допомогти вирішити питання з водопостачанням в місті. Олег Ляшко поставив завдання Запорізькій територіальній організації партії розібратися в ситуації, взяти під контроль і вжити невідкладних заходів щодо вирішення даного питання.

 

В даний момент в місті Оріхів одна свердловина з дев`ятнадцяти знаходиться на капітальному ремонті, проходить її реконструкція та буріння. Через це тринадцять вулиць Оріхіва залишилися без водопостачання. Наразі розроблені графіки згідно з якими до цих вілиць організовано підвіз води.

 

 

Запорізька територіальна організація РПЛ та Оріхівська команда радикалів на чолі з Миколою Вініченко взяли під контроль виконання робіт, після яких відзвітують перед громадою.Создан 20 июн 2018Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.