Команда обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка привітала дітлахів з багатодітних сімей Запорізького району
Команда обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка в особі Сергія Заруби та депутата Запорізької обласної ради від фракції РПЛ ЯнаКорольова від усієї команди, та особисто від голови фракції РПЛ у Верховній Раді Олега Ляшка та Голови фракції в Запорізькій обласній раді Юрія Ружина привітали дітлахів з багатодітних сімей Запорізького району.
Гості завітали до родин на світле свято – День Святого Миколая та привезли із собою багато подарунків. Ян Корольов і Сергій Заруба привітали дітлахів та їх батьків зі святом та презентували малечі солодощі та шкільну форму.
У кожній родині тепло та радісно зустрічали гостей. Подарунки сподобалися і малечі, так і дорослим, адже на обличчі кожного з них сяяла посмішка. Загалом сьогодні представники радикальної команди привітали 49 дітей з Григорівки, Степного, Малокатеринівки та Новоалександрівки.
Запорізька обласна організація РПЛ приєднується до привітань і бажає дітям та їх родинам успіху, посмішок та міцного здоров’я у наступаючому році!Создан 22 дек 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.