Лидер Радикальной партии Олег Ляшко выступил с критикой в адрес президента Украины Петра Порошенко
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко выступил с критикой в адрес президента Украины Петра Порошенко. В своём выступлении лидер РПЛ напомнил о ситуации, сложившейся с Центральной избирательной комиссией. Так, Олег Валериевич отметил, что срок работы членов комиссии закончился ещё 3 года назад, однако по сей день она не переизбрана.
- Попри рішення Конституційного суду, який за нашим зверненням зобов’язав Президента внести подання на новий склад Комісії, він не квапиться це робити. Порошенко хоче залишити на посадах старих «підрахуїв» чи отримати більшість нового складу ЦВК по квоті своєї партії, щоб фальсифікувати результати наступних виборів на свою користь, - сообщил лидер РПЛ. Олег Валериевич убеждён, что подобными действиями Порошенко пытается установить в Украине диктатуру!

Цього не буде! Ми вимагаємо, щоб Президент вніс подання на незаангажований склад ЦВК та припинив спроби встановити диктатуру в країні! - высказался Ляшко.


Создан 15 ноя 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.