Наймолодші мешканці Якимівки отримали від команди Запорізької обласної організації РПЛ подарунок
Запорізькі радикали ніколи не забувають про підростаюче покоління і те, як важливо нашим дітям жити у затишку і комфорті, і про те, що їх навчання повинне бути максимально зручним. Для нас допомога дітям Запорізької області – одне з найголовніших завдань, яке ми з радістю виконуємо. Так, наймолодші мешканці Якимівки отримали від команди Запорізької обласної організації РПЛ, серед яких є кандидати у депутати в ОТГ, цінний та корисний подарунок – прилад для роздруківки та копіювання. Тепер кожен день у Якимівському дитячому садочку стане для дітей ще приємнішим та цікавішим. 
Окрім малечі з Якимівського дитячого садочку отримали приємний подарунок від голови обласної організації та в.о. голови Якимівської районної організації Геннадія Панова ще є дітлахи з дитячого садочку селища Атманай. Голова Запорізької обласної організації Роман Каліш передав маленьким мешканцям Атманаю ноутбук, завдяки якому навчання в садочку стане ще цікавішим. 
Продовжуємо роботу на благо юних мешканців Запорізької області, бо знаємо, що саме за дітьми – майбутнє нашої країни!Создан 25 окт 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.