Запорізькі радикали підтримують дітей
Радикальна команда Запорізького краю продовжує роботу на благо наших людей. Так, ми ніколи не забуваємо про те, що діти – це наше світле та надійне майбутнє, і саме заради них варто жити, працювати та рухатись вперед, як це робить депутат Запорізької обласної ради від фракції РПЛ Роман Кузьменко. 
Роман Олександрович завжди підтримує підростаюче покоління. На цей раз депутат мав змогу допомогти громадській організації багатодітних дітей Запорізької області Запорізького району «Берегиня», передавши дітлахам 150 наборів подарунків для навчання. 
Батьки та діти висловили свою щиру подяку за допомогу, що надав Роман Олександрович. А депутат, в свою чергу, передав родинам побажання миру, злагоди, добра та сімейного затишку.Создан 12 окт 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.