Депутат Запорізької обласної ради Ян Корольов, вирішує проблеми своїх виборців кожен день, але і не забуває про їх відпочинок
Депутат Запорізької обласної ради Ян Корольов, вирішує проблеми своїх виборців кожен день, але і не забуває про їх відпочинок. В цей раз він організував поїздку жителів села Степне, екскурсію і виставу Кінного театру "Запорозькі козаки", яка дуже сподобалась усім гостям!

Бути кожен день з людьми, знати та робити все для своїх виборців. Так працюють і живуть депутати Радикальної партії Олега Ляшка в Запорізькій областіСоздан 09 сен 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.