Запорізька територіальна організація Радикальної партії Олега Ляшка вітає вас з Днем незалежності!
Сьогодні настав той день, коли наша Україна святкує свій день народження. Ми вітаємо всіх вас, всіх патріотів України зі святом.

Україна - любляча країна. У нас найкрасивіші жінки, найдобріші і дбайливі чоловіки, справжні воїни і захисники. У нас найпрекрасніші і веселі діти.

Давайте робити все, щоб наші українські діти могли проявити себе на нашій рідній землі вже сьогодні. Щоб вони знали іноземні мови, будували в майбутньому свої будинки, програмували світові продукти і були кращими. У нас попереду дуже багато роботи, все те що ми як радикальна команда робимо кожен день. І в єдності - наша сила.

Українці це бути волелюбними, любити красу своєї землі і свою країну. Приєднуйтесь! Давайте зробимо нашу землю і Україну краще. І це у нас з вами обов'язково вийде! Зі святом вас!Создан 24 авг 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.