Олег Ляшко обговорив із мером Маріуполя перспективи поліпшення інфраструктури та соціальної сфери міста
«Ми разом вже зробили чимало для мешканців міста та тимчасових переселенців з Донбасу, яких у півмільйонному Маріуполі близько 100 тисяч. Особливу увагу приділяємо інфрастуктурним проектам у соціальній сфері. Спільними зусиллями вибили кошти на добудову дитсадка, на який жителі району Волонтерівка чекали 20 років. А також - на модернізацію технологічного ліцею і палацу культури (колишній дім піонерів)», - написав на своїй сторінці після зустрічі лідер Радикальної партії.

 

Політик розповів, що планує робити надалі.

«Але на цьому не зупиняємося. В планах - вирішити проблему з постачанням чистої води, яка гостро стала через руйнацію водогону в січні цього року. А також - проблему транспортного сполучення, зокрема, побудову дороги Маріуполь-Запоріжжя та розширення прохідності залізничного вузла Комиш-Зоря, що не дозволяє працювати на повну потужність металургійним комбінатам регіону та відповідно гальмує розвиток економіки», - зауважив Ляшко.

 

Народний депутат наголосив, що життєдіяльність переселенців – пріоритет для його команди.

«І чи не найголовніше наше завдання - до кінця року завершити ремонт двох житлових об'єктів для поселення сотні переселенців. Частково вони вже заселені. Кілька родин, яким перед новим роком я пообіцяв нове житло, вже чекають мене в гості на котлети. Із задоволенням скоро приїду на новосілля! Також за нашої підтримки невдовзі відкриється Центр надання адмінпослуг, в який і маріупольці, і переселенці зможуть звертатися з усіма своїми проблемами та оперативно і без зайвої бюрократії їх вирішувати», - зазначив Ляшко і додав, що взяв під опіку виші-переселенці, які "переїхали" з Донецька до Маріуполя.Создан 05 июл 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.