Генпрокуратура зняла з народного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Рибалка підозру у несплаті податків.
Генпрокурор зазначив, що правоохоронці мали претензії до депутата щодо можливої ​​несплати податків, але вони не підтвердилися, – повідомляє Українська Правда.

“У випадку з більшістю депутатів ми не бачимо несплати (податків). У тому числі такої проблеми немає у депутата Рибалки”, – заявив генпрокурор/ Раніше також Генеральна прокуратура закрила кримінальне провадження, відкрите у рамках перевірки декларації Рибалка.

“Вони тихо закрили справу проти мене і визнали законність моїх доходів в моїй декларації. Але публічно продовжують дискредитацію”, – зазначив з цього приводу сам Рибалка, додавши, що Луценко має вибачитися за розповсюдження недостовірної інформації.Создан 04 июл 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.