Олег Ляшко вперше взяв участь у роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи як делегат від українського парламенту
Олег Ляшко вперше взяв участь у роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи як делегат від українського парламенту по квоті РПЛ. Фотографію із засідання асамблеї політик оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Вперше у Страсбурзі на сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи. Інтереси України – понад усе!», - написав Ляшко.

На літній сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи розглядатиметься низка важливих для України питань. Зокрема, зміни до регламенту, що дадуть можливість відправити у відставку відверто проросійського президента асамблеї Педро Аграмунта.

Тим часом Олег Ляшко пише, що Педро Аграмунт сховався не лише від делегатів Асамблеї, а навіть від своїх однопартійців з European People's Party та преси.

«Він може сховатись від кого завгодно, але не від Ляшка і моєї команди! Я разом з Андрій Лозовий і Viktor Vovk зустрів найманця Кремля Аграмунта, коли той тікав з роботи до готелю, закликали його не ганьбитися ще більше і самому піти у відставку. Негайно!!!», - додав народний депутат.

Нагадаємо, у березні фракція Радикальної партії делегувала Олега Ляшка членом ПАРЄ. До цього цю посаду по квоті РПЛ займав Андрій Лозовий.Создан 28 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.