Вітаємо з Державним святом - Днем Конституції України!
Вітаємо з Державним святом - Днем Конституції України!

21 рік тому Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення і світовий досвід, прийняла Конституцію України.Конституція увійшла в життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України!

Від щирого серця бажаємо Вам благополуччя і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни - народовладдя, гуманізму та законності! Наша команда відстоювала і далі буде боротися за дотримання норм Конституції і права кожного українця гарантовані цим вищим законом України!

Запорізька обласна територіальна організація РПЛСоздан 28 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.