Ляшко: Моє завдання у ПАРЄ - відновлення миру в Україні
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розповів про свій перший день у якості делегата Парламентської Асамблеї Ради Європи.

 "Для нас надзвичайно важлива широка міжнародна солідарність у протидії російській агресії проти України. Саме тому я тут, у ПАРЄ. Сьогодні я провів цілий ряд зустрічей із своїми колегами з різних країн. Тема усіх зустрічей одна: як посилити позиції України, як захистити Україну, як зробити так, щоб весь світ зрозумів: ми захищаємо не тільки власний суверенітет, а і мир у Європі", - заявив народний депутат. 

Політик наголосив, що мета його перебування у міжнародній установі - мир в Україні. 
"Моє завдання - зробити так, щоб в України не гинули люди. На жаль, військового шляху вирішення конфлікту немає. Тому має бути широка стратегія, спрямована на реінтеграції Донбасу: звільнення, поглиблення антипутінських санкцій і відновлення української економіки. Буде сильна економіка - буде сильна наша армія, оборона і країна", - підсумував Ляшко.Создан 27 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.