Олег Ляшко звернувся до уряду з вимогою відкликати медичну реформу
Олег Ляшко звернувся до уряду з вимогою відкликати медичну реформу. Політик переконаний, що нововведення в медичній сфері позбавлять права мільйонів українців на отримання медичної допомоги.

«На численних зустрічах із медиками я не почув жодного слова на підтримку медичної реформи від уряду. Чому уряд ініціює надзвичайно важливу реформу в державі, не поцікавившись думкою професійного середовища та не провівши всенародного обговорення? Бо медична реформа, так само, як і земельна та пенсійна, не проводяться для українців, а на виконання меморандуму з МВФ – щоб взяти черговий кредит. На чорта ці кредити, якщо в результаті українці стають бідними, а Україна перетворюється на сировинну колонію?», - обурився Ляшко.

Народний депутат переконаний, що в результаті урядової медичної реформи в першу чергу постраждають найбільш нужденні – пенсіонери, люди з інвалідністю, багатодітні та малозабезпечені сім’ї.

«Медична реформа переслідує єдину мету – перекласти проблеми дефіциту фінансування медицини на кишені українців. Замість того, щоб створювати робочі місця та підвищувати зарплати українцям, аби більше доходів надходило до держбюджету, влада проводить закриває лікарні та позбавляють українців можливості отримувати медичну допомогу. Моя «залізна» команда цього не допустить. Ми стоїмо на сторожі інтересів українських медиків та їх пацієнтів», - наголосив лідер РПЛ.

Політик також з трибуни парламенту привітав всіх медичних працівників зі святом, яке вони відзначали минулої неділі.Создан 22 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.