Хаос в парламенті породжує хаос і в країні. Тому потрібно навести лад у Верховній Раді, зокрема, скоротити кількість народних депутатів до 200. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.
Хаос в парламенті породжує хаос і в країні. Тому потрібно навести лад у Верховній Раді, зокрема, скоротити кількість народних  депутатів до 200. На цьому наголосив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

«Шановні українці, подивіться, наша фракція у повному складі в залі парламенту і так щодня, адже ми відчуваємо свою відповідальність перед людьми, які нас обрали. Кожен із вас відриває від серця свої копійки, щоб платити народним депутатам зарплату, тому вони зобов’язані ходити на роботу. Всім треба брати приклад з Радикальної партії, бо ми відповідальна, сильна, патріотична команда! Таку ж саму «залізну» дисципліну ми наведемо у всій країні!», - підкреслив Ляшко.
Создан 22 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.