Депутат Запорізької обласної ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Кузьменко Роман провів прийом громадян Запорізького району
19 червня 2017 року, депутат Запорізької обласної ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Кузьменко Роман Олександрович провів прийом громадян Запорізького району сіл Біленького, Лисогірки та Розумівки. 
В результаті особистого спілкування із Романом Олександровичем мешканці виразили занепокоєння ситуацією, що склалась із автоперевезеннями. На даний момент жителі Біленького, Лисогірки та Розумівки страждають від старих та незручних автобусів, які мають дуже мало кількість місць, що не відповідає вимогам відповідно до кількості населення на цій території.

До того ж. автоперевізники порушують права мешканців - водії не роблять зупинки у с.Бабурка. В результаті люди вимушені “своїм ходом” доїжджати до потрібного пункту.

Звичайно, Роман Олександрович не залишить це питання та буде сприяти вирішенню проблеми із автоперевезенням жителів цих сіл.

Також на прийомі були звернення до депутата від Радикальної партії щодо юридичних консультацій та надання матеріальної допомоги.
Роман Олександрович розуміє проблеми мешканців цих сіл та буде всіма силами намагатися вирішити зазначені питання.Создан 21 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.