Фракція Радикальної партії не дозволить владі запроваджувати антиукраїнські реформи!
Фракція Радикальної партії не дозволить владі запроваджувати антиукраїнські реформи – медичну, пенсійну та земельну. Про це заявив лідер РПЛ Олег Ляшко з трибуни парламенту. Народний депутат переконаний, що всі ці реформи робляться не для українців, а на виконання меморандуму із МВФ для того, щоб взяти черговий мільярд кредиту.

«Якби це робилося для українців, то спитали б, в першу чергу, у лікарів, як проводити медичну реформу, чи зібрали би роботодавців та профспілки і спитали, як робити пенсійну реформу. Натомість влада хоче підняти пенсійний вік та збільшити трудовий стаж. І зрештою, якби уряд хотів провести реальну земельну реформу, то зібрали фермерів та підтримали б наш законопроект про те, що господарем на українській землі має бути український фермер», - наголосив Ляшко.

На противагу «урядовим реформам» фракція Радикальної партії пропонує свій альтернативний план подолання бідності та виходу із кризи.

«Минулого тижня я об’їхав пів-України і всюди люди питали мене тільки одне: як їм виживати на ці зарплати та пенсії? Натомість, уряд у наступному році хоче підняти мінімальну зарплату аж на 500 гривень. Сьогодні люди отримують 3200 гривень, а в 2018 році матимуть 3700. Хай би ті, хто планує таке підвищення, підуть в аптеку і куплять на ті 500 гривень хоч пачку «Памперсів». Думаю, що не вистачить», - обурився народний депутат.

Політик підкреслив, що не дасть знущатися над українцям, більшість яких і так за межею бідності.

«Наша команда залізним форпостом стоятиме на захисті інтересів українців і не дасть владі провести ці так звані реформи, в результаті яких Україна втратить землю, мільйони людей не матимуть пенсії та можливості отримувати медичну допомогу!», - запевнив Ляшко.Создан 20 июн 2017Для української держави настали доленосні часи. 2014 рік приніс нам тяжкі випробування. Ми заявили на весь світ, що хочемо бути незалежними, скинули тирана і тепер маємо захищати свою свободу зі зброєю в руках. Нам треба очищати владу від зрадників та крадіїв, зміцнювати оборону країни, будувати квітучу країну для гідного життя українців. Це робота для нас - радикальних, енергійних, рішучих та безкомпромісних патріотів. Ми готові приймати сміливі рішення та втілювати їх у життя.